videowebináře

Webinář 1: Tvorba mapových podkladů pro variabilní aplikace v precizním zemědělství pomocí webového nástroje – ZÁZNAM

Nestihli jste první webinář zaměřený na tvorbu mapových podkladů pro variabilní aplikace v precizním zemědělství pomocí webového nástroje? Nezoufejte, máme pro Vás nahrávku!

Na webináři se stručně seznámíte s principem vytváření map produkčních zón zohledňující dlouhodobou variabilitu výnosů pomocí využití volně dostupných dat dálkového průzkumu země a ukážeme si webový nástroj, který slouží k vytváření aplikačních map pro využití v zemědělské technice na základě takto získaných map produkčních zón.

V případě jakýchkoliv dotazů směřujících k tomuto webináři se neváhejte obrátit na Karla Charváta jr. na adrese: charvat_junior@lesprojekt.cz.

4.7 3 votes
Hodnocení
Odebírat
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
michal Ryšavý
michal Ryšavý
2 let před

Kdy a jak (kde), se dozvíme o spuštění/otevření aplikace zmíněné na webináři? (u přednášejícího pana K.Charváta)..

Karel Charvát jr.
Reply to  michal Ryšavý
2 let před

Dobrý den. Oznámíme to na našich webových stránkách https://www.lesprojekt.cz/, sociálních sítích a kontaktujeme některé organizace jako Zemědělský Svaz ČR.
Očekávám, že se tak stane během února.

trackback
2 let před

[…] Na závěr Vám představíme novinky, které pro Vás budeme v sezoně 2021 nabízet v ramci FOODIE AgriHubu v oblasti zpracovaných dat DPZ https://www.otevrenejaro.cz/2021/02/10/webinar-5-agrihub-ceske-zemedelske-inovacni-centrum-zaznam/ (plánujeme online otevřené zveřejňování dat některých indexů) a jaká data planujeme integrovat do aplikace pro tvorbu mapových podkladů pro variabilní aplikace v precizním zemědělství pomocí webového nástroje https://www.otevrenejaro.cz/2021/01/13/tvorba-mapovych-podkladu-pro-variabilni-aplikace-v-preciznim-…. […]